Re: přáníčko

jirmar | 08.03.2011

Jsem sáňkař a bývalý trener ČMSA a upozorňuji,že jsem neměl zatím možnost hovořit s Matějem osobně.1) Důvody,které závodník udal velmi dobře znám a chápu.Z vlastní zkušenosti vím,že pokud se závodník necítí dobře a nedůvěřuje materiálu,tak to jsou jízdy na hranici.Jste v křeči-saně nejedou,klouže vám to, jste všude krátký-dlouhý a o to je to horší,když to jsou doppelsitzer.2) pokud to byl tzv.šprajc -pod mým vedením: garantuju,že by se závodník nesklouzl ani na Smržovce a trenéři by dostali žlutou-MS? ..no to je síla.Jenže jak to může fungovat,když trenéry dělají 20let nepřítomní z dob pánů Rinna,Hahna.Máme tam pouze L.Jíru st.,který to může dělat- je tam dlouho, v kontaktu s ostatními trenery ze světa a zkušeností má na rozdávání. Dále ,pokud na MS nebyl nasazen osobní trener- všude jinde si režii toho člena týmu platí závodník sám-vše něco stojí a nevím proč by to měl platit svaz- to si kluci musí uvědomit- pokud byl problém zde!Ale já osobně nemam důvod pochybovat o oficiální verzi závodníka.. Prosím o vyjádření, protože informace pánů z něčeho pramení a bylo by důstojné konkrétně vyvrátit či potvrdit. AHOOOJ

Přidat nový příspěvek